Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Contact

Bezoekadres:                       
Sportpark de Ebbe                               
Maasdijk 20a                         
4261 AD Wijk en Aalburg

Correspondentieadres:
Postbus 41
4260 AA Wijk en Aalburg

Telefoon:
Tel.nr.: 0416-691682

E-mail:
Algemeen

info@wilhelmina26.nl

Algemeen jeugd
jeugd@wilhelmina26.nl 

Voorzitter
Henk Treffers
voorzitter@wilhelmina26.nl 

Secretaris
Will Schouten
secretaris@wilhelmina26.nl 

Penningmeester
Roel van Dijk
penningmeester@wilhelmina26.nl 

Wedstrijdzaken jeugd/senioren
Marcel Mans
wedstrijdzaken@wilhelmina26.nl

Technische Commissie
Marcel de Waal / Willem Kuijntjes
tc@wilhelmina26.nl 

Kantine/inkoop
Dik van Anrooij
kantine@wilhelmina26.nl 

Ebbekoerier
Kelly van Tilborg
ebbekoerier@wilhelmina26.nl

Website/social media
Jari Colijn
jari@wilhelmina26.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!